HUMANOST  NA DJELU

U 12.mjesecu, poznatom kao mjesec darivanja, i naša škola organizirala je humanitarnu akciju prikupljanja potrebnih sredstava za nezbrinutu djecu doma Vladimir Nazor u Karlovcu.

Sudjelovali su učenici, njihovi roditelji, ali i svi mještani naselja Mukinje. Pokazalo se da imaju jako velika srca i prikupilo se i više od onoga što smo očekivali.

S darovima i lijepim željama članovi škole i nekolicina učenika krenuli su u Karlovac razveseliti djecu.

Nakon ugodnog čavrljanja s ravnateljicom doma, razgledavanja prostorija i podjele darova koji su mališane razveselili, krenuli su kućama. Svima se u srcima širila toplina zbog ovog dobrog djela, ali i spoznaja kako se ono što je najvažnije ne može kupiti novcem, a to je ono što toj dječici najviše i nedostaje. Nažalost, to im nismo mogli kupiti, ali se ipak nadamo da ih je ova naša gesta barem malo razveselila i učinila im ovo blagdansko vrijeme ljepšim.

Naši učenici spoznali su koliko su zapravo sretni jer imaju roditeljsku ljubav i naučili su kako je dobar osjećaj pomagati drugima.

Nadamo se da će ovo postati tradicija naše škole i potrudit ćemo se da se to i ostvari.

I zapamtite: čineći dobro postajemo bolji!

Dokumenti škole

« Travanj 2020 »

Ispis statistike od 1. 11. 2009.