RED VOŽNJE – prvi dan škole 9.9.2024.

9,05h  – Poljanak, Plitvica Selo

9,15h – Selište Drežničko

9,25h – Smoljanac

9,30h – Rastovača

9,30h – Korana

9,25h – Vaganac

9,35h – Jezerce

Polazak kućama u 11 sati.

Obavijest o početku nastave u šk. god. 2024./2025.

• MATIČNA ŠKOLA (MUKINJE)

Nastava započinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine.
Svi učenici dolaze u školu u 10 sati. Djelatnici, učenici i roditelji se okupljaju ispred škole gdje će se održati prijam učenika prvog razreda te će svi učenici biti raspoređeni u svoje učionice sa svojim razrednicima.

Nastava traje do 10:45 h nakon čega učenici idu kućama.

PRIJEVOZ
Prijevoz učenika će biti organiziran prema rasporedu vožnje koji će biti naknadno objavljen.

PREHRANA
Školska marenda bit će organizirana od ponedjeljka 9. rujna. Odlukom Vlade RH svaki učenik koji redovito pohađa nastavu ostvaruje pravo na besplatan obrok u školi u iznosu od 1,33, eura/dan.

Od 10.rujna 2024. nastava se održava u jutarnjoj smjeni za sve učenike s početkom u 8 sati.

• PŠ SMOLJANAC

Nastava započinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine.
Svi učenici dolaze u školu u prema dogovoru sa svojom učiteljicom. Učenici će prvoga dana dobiti raspored sati te će preuzeti udžbenike pa vas molimo da dođu sa školskim torbama.

PRIJEVOZ
Prijevoz učenika nije organiziran za prvi dan nastave. Od 10.rujna za učenike će biti organiziran prijevoz prema rasporedu vožnje koji će biti naknadno objavljen.

PREHRANA

Od 10.rujna 2024. nastava se održava u jutarnjoj smjeni za sve učenike s početkom u 8,10 sati.

• PŠ VAGANAC

Nastava započinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine.
Svi učenici dolaze u školu u prema dogovoru sa svojom učiteljem. Učenici će prvoga dana dobiti raspored sati te će preuzeti udžbenike pa vas molimo da dođu sa školskim torbama.

PREHRANA
Školska marenda bit će organizirana od utorka 10. rujna. Odlukom Vlade RH svaki učenik koji redovito pohađa nastavu ostvaruje pravo na besplatan obrok u školi u iznosu od 1,33, eura/dan.

Od 10.rujna 2024. nastava se održava u jutarnjoj smjeni za sve učenike s početkom u 8,30 sati.

Svim učenicima, djelatnicima i roditeljima želimo sretan početak nastave i uspješnu školsku godinu!